• [image]
  • [image]
  • [image]
  • [image]
  • [image]
  • [image]
  • [image]
  • [image]
  • [image]
 

Aktiviteter

 

Lydighetstreningen hver onsdag fra kl 19:00 på Stend.

Siste nytt

Bergens Selskaps- og Brukshundklubb (BSBK) ble sti…

ALLE RESULTATER OG BILLEDGALLERI FRA UTSTILLINGEN …

Rundering er en spennende aktiviserings-øvelse som…

Valpekurs 20. august til 24 sep. 2018 (6 kvelder),…

AG og LP 27.- 28. mai 2000

RESULATER FRA BSBK AGILITY og LYDIGHETSSTEVNE 27. - 28. MAI 2000.




Agility - Dommer: Barbro Myrseth Gjerde.


Klasse A-1.


Nr. 1: Jannicke Wilhelmsen med Shetland Sheepdog COASTCOLLIE'S WINDTAIL TEX.
Nr. 2: Per Magne Wilhelmsen med Shetland Sheepdog COASTCOLLIE'S WILLE WILLEM.


Klasse A-2.

Nr. 1: Kari Bondehagen med Shetland sheepdog COASTCOLLIE'S QUICK NANNY.
Nr. 2: Trude Holmen med Shetland sheepdog SHARI PAT'S NEVER SAY NEVER.


Klasse B-1.

Nr. 1: Lisbeth Hagen med Labrador retriever LABOREIRO'S FRYD OG GLEDE.
Nr. 2: Margrethe Hagenes med Stor puddel ONCE IN A BLUE MOON.
Nr. 3: Anja Egge Larsen med Tervueren IRIS av VIKHOLMEN.
Nr. 4: Tove Norstrøm med Collie langhår ONEWAY's SUN KING.


Klasse B-2.

Nr. 1: Solgunn Ottesen med Eng.springer spaniel NU-GOIA WATER CRESS.
Nr. 2: Kari Bondehagen med Golden retriever GOLDINA'S LIVE ACTION.


Klasse B-3.

Nr. 1: Jannicke Wilhelmsen med Collie Langhår CONFIDENT'S LE JARDIN
Nr. 2: Ståle Theimann med Berner Sennenhund N UCH EMMA TUNET'S A-MOZART.
Nr. 3: Inger Lise Krüger med blandingshunden NINJA.
Nr. 4: Stig Haraldsen med blandingshunden BONNY.
Nr. 5: Margrethe T. Bratberg med Stor puddel SINITA'S SWEET JUSTICE.

 

 

Lydighetsprøver - Dommer: Barbro Myrseth Gjerde.


Klasse 1.


Nr. 1: Espen Børresen med blandingshunden KIMMER og 168 poeng.
Nr. 2: Elisabeth Vik med Tervueren TENTERV'S CHANKA C'LUCKY og 142 poeng.
Nr. 3: Ann Kristin Sjøtun med Welch corgi MAXI'S C-WICKY og 141,5 poeng.
Nr. 4: Borgny Gelin med Dalmatiner BEATRIX og 118 poeng.

Klasse 2.


Nr. 1: Arne Svendsen med Breton VANITY URBAIN og 178 poeng.
Nr. 2: Cathrine Pedersen med blandingshunden PRECIUS JOYFULL JADE og 153 poeng.
Nr. 3: Malvin Hårklau med Schäferhund ZHEEBA og 149 poeng.
Nr. 4: Grethe Tell med Flat coated retriever FLA-GO-LINE'S ÆVINNI og 118,5 poeng.

Klasse 3.


Nr. 1: Katja Nyborg-Christensen med Flat coated retriever N VCH HOPSNESET'S ELSA og 195,5 poeng.

Vi gratulerer vinnerne !